Pages

9 Mayıs 2011 Pazartesi

Morevizyon Çanta Hediyeli Kampanyası


Alışveriş Kulübünde;
 
  1 Kişiye Morevizyon' dan Çanta Kazanma Fırsatına Sahipsiniz 6 Mayıs - 20 Mayıs Tarihleri arasında kampanya adımlarını doğru şekilde uygulayarak Çanta kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

   Öncelikle More Vizyon hakkında biraz bilgi sahibi olalım. More Vizyon Nedir? morevizyon.com Hakkında Bilgi Almak için Buraya Tıklayın
 
  Yapmanız Gereken tek şey morevizyon' a üye olmak...
Sizinle iletişim kurmak için buraya tıklayıp formu doldurun
Çekiliş numaranızın belirlenmesi için bu sayfanın altındaki yorum kısmına bir yorum bırakınız.
Bize iletilen eposta adresinize, en geç 24 saat içerisinde gönderilecek davetiye ile üyeliğinizi başlatmanız gerekmektedir. (Kontrol edilecektir.)

Bu kampanya, www.alisveriskulubu.net tarafından düzenlenmektedir. Kampanyaya katılan her katılımcı aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.
18 Yaşından küçükler bu çekilişe katılamaz.
Lütfen kampanya katılım adımlarını eksiksiz bir şekilde yapınız. Adımların eksik olması halinde çekilişe hak kazanamayacaksınız. Adımlarda istenilen bilgilerin eksik yada yanlış verilmesi katılımınızın onaylanmamasıyla sonuçlanacaktır.
Bu kampanya sadece morevizyon.com' a yeni üye olan katılımcılara aittir. Üyeliğin Adım 1 de verilen linkten yapılması zorunludur.
Çanta ürünü çekilişine son katılım tarihi 20 Mayıs Cuma Günü saat 23:59'dur. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
Çekiliş random.org sitesinden şaibeye mahal verilmeyecek şekilde yapılacak ve Kazanan 21 Mayıs Cumartesi günü bu sayfada ve www.facebook.com/AlisverisKulubu sayfamızda İlan edilecek.
Çekilişe bir kişi bir defa katılabilir. Sahte profille veya başka hesaplarla birden fazla çekilişe katılanlar diskalifiye edilecekler.
Çekilişe arkadaşlarınızı davet edip onlarında şansını denemesini sağlayabilirsiniz.
Kampanya esnasında, alisveriskulubu.net'i yanıltmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kampanya kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
Alışveriş Kulübü, kampanya kapsamında vereceğini duyurduğu hediye çekinin, kapsamını, kampanya kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
Kazanılan hediye çeki devredilemez, değiştirilemez, nakit karşılığı talep edilemez.
Herkese Bol Şanslar Dileriz.


Bir kişiye morevizyon.com' dan Siyah saplı önü fiyonklu çanta verilecektir.Kazanan kişinin üyeliği onaylandıktan sonra mail yoluyla adres bilgisi istenecektir.Ödül adresine ücretsiz olarak kargolanacaktır.

Çekiliş sonucu güvenilir mi?
Alışveriş Kulübü ekibi olarak titizlikle kampanyanın işleyişini ve kontrolünü yürütmekteyiz. Çekiliş herkesin erişebildiği Random.org internet sitesi üzerinde generate edilen numara sahibi katılımcı ödüle hak kazanacaktır.
Çekiliş numaralandırması nasıl yapılacak?
Sayfanın en altındaki yorum kutusuna bıraktığınız yorum sırası çekiliş sıra numaranız olacak ve ekibimiz sisteme katılım sıranızı kaydedecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder