Pages

6 Temmuz 2014 Pazar

Trnd ile Garnier Saf ve Temizi Denedik-Deniyoruz :)

Trnd: Tüketici biziz, Pazarla biziz sloganı ile hayatımıza girdi. Garnier saf ve temiz ile de Trnd etkinliğine katıldım.Trnd'den gelen paketim ile çok mutlu oldum. Paketten 6 tane Garnier saf ve temiz ürünü, cilt testi, anket, Garnier saf ve temiz'in tanıtımı, Trnd mektubuGarnier saf ve temiz ürünlerinin 4 tanesini arkadaşlarıma denemeleri için, cilt testleri ile hediye ettim. Şuan hepsi 3 haftadan beri kullanıyorlar. Ara ara soruyorum, memnun musunuz? diye. Şu ana kadar olumsuz hiç bir yorum almadım hepsi gayet memnun.

İş arkadaşlarımızdan Burcu ve Nevin ablaya verdim öncelikle. Burcu'nun cildi karma, Nevin ablanın cildi ise kuru çıktı. Burcu da akneler mevcut, Nevin abla da cansız bir görünüm mevcut idi. Kullandıkları andan itibaren olumlu sonucu hemen aldılar. Burcu da akneler yok olurken, Nevin ablanın cildi daha yumuşak ve canlı hale geldi. İkisi de sabun kullanmak yerine Garnier saf ve temizi kullanarak bütün sorunlarını atıyorlar.

Diğer garnier saf ve temiz ürünü de arkadaşım Gülden'e verdim. Onun da 7 aylık bir bebeği var cilt bakımına zaman ayıramamaktan yakınıyordu. Garnier saf ve temizin 1 dakika peeling, 3 dakika da maskesinden faydalanarak cilt bakımı çok kısa zaman da yapabiliyor.

Benim ise cildim çok yağlı çıktı.

Burada pek belli olmuyor ama benim için büyük sıkıntı. Cildim yağlanınca aşırı parlama, akne, sivilce, kirli bir görünüm de benim moralimi bozmaya yetiyordu. Garnier saf ve temiz sayesinde akne, sivilce, parlama, yağlanma bir peeling ya da maskede gidiyor. Yerine temiz, yumuşak, temiz bir cilt geliyor. Tavsiye eder, Garnier saf ve temiz ile TRND'ye teşekkür ederim.

Garnier saf ve temiz ile size yakında bir sürprizim var. Takipte kalın. :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder